Сенат затвердив нового голову Федеральної резервної системи США

24 січня 2018, 11:17
288
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Джером Пауелл

Сенат США у вівторок, 23 січня, затвердив Джером Пауелла як новогоо голову Федеральної резервної системи, повідомляє DW.
 

Кандидатуру 64-річного Пауелла, номінованого на цю посаду президентом Дональдом Трампом,  підтримали 84 сенатори, 13 сенаторів проголосували проти. Рішення було ухвалено за прискореною процедурою без проведення дебатів.

За словами Трампа, Пауелл якнайкраще підходить для цієї керівної посади, є ініціативним та розумним. На думку оглядачів, Пауелл вважається компромісним кандидатом, який влаштовує як республіканців, так і демократів.

Пауелл з 2012 року є членом ради директорів ФРС,  він незабаром замінити на цій посаді Джанет Єллен, мандат якої спливає третього лютого. Очікується, що Пауелл не буде кардинально змінювати політику своєї попередниці, під керівництвом якої економіка та ринки США протягом останніх років перебувають у стабільному стані. 

Федеральна резервна система  - незалежне федеральне агентство для виконання функцій центрального банку та здійснення централізованого контролю над комерційною банківською системою США. До ФРС входять 12 федеральних резервних банків, розташованих в найбільших містах, близько трьох тисяч комерційних банків-членів.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект