США опублікували "список Путіна", що розповідає про наближених до Кремля чиновників і бізнесменів

30 січня 2018, 07:28

Міністерство фінансів США опублікувало так звану "кремлівську доповідь", в якій перераховані імена наближених до президента РФ Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів.

 

Усього в списку зазначено 210 імен: 114 високопосадових російських чиновників і 96 олігархів, повідомляє Bloomberg.

Зокрема, в списку вказані російські олігархи Олег Дерипаска, Роман Абрамович, Володимир Потанін, брати Аркадій і Борис Ротенберги, Геннадій Тимченко, Алішер Усманов, Ігор Сєчін, Олексій Міллер, Олег Тіньков, Сулейман Керімов та інші.

Відео дня

Серед чиновників до списку увійшли прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв, глава МЗС РФ Сергій Лавров, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, глава адміністрації Путіна Андрій Вайно, його перший заступник Олексій Громов, помічник президента Владислав Сурков, мер Москви Сергій Собянін, спікери Держдуми і Ради федерацій В'ячеслав Володін і Валентина Матвієнко, голова ФСБ Олександр Бортніков тощо.

Агентство повідомляє, що незважаючи на те, що до зазначених у списку людей не будуть застосовуватися будь-які санкції, банки та інші установи в США і Європі все одно можуть відмовитися від ведення з ними справ.

"Кремлівська доповідь" складена відповідно до закону Про протидію противникам США за допомогою санкцій, який був ухвалений у Сполучених Штатах влітку 2017 року. Санкції були посилені через тривалу агресію проти України, а також через втручання в президентські вибори в США 2016 року.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
X