21 листопада 2018, середа

Зміни, які необхідні, нескладні. Учасник YES Тоні Блер дав оцінку темпами реформ в Україні

1 коментувати
Тоні Блер, прем'єр-міністр Великобританії з 1997-го по 2007 рік

Тоні Блер, прем'єр-міністр Великобританії з 1997-го по 2007 рік

НВ опитало провідних європейських і американських чиновників, політиків і аналітиків – учасників 12-й щорічній зустрічі YES – як вони оцінюють темпи реформ в Україні

"Ні в кого не виникає жодних сумнівів щодо викликів, з якими Україна сьогодні стикається. У країни серйозні проблеми з безпекою. Це коштувало багатьох життів, порушило суверенітет країни, а також поставило під питання цінності, які захищає Європа. Це також проблема реформ. Є спадщина старих систем, які були неефективними, неправильними і часто корумпованими. Зміни, які необхідні, нескладні. Проблема в їх реалізації", - вважає Тоні Блер, прем'єр-міністр Великобританії з 1997-го по 2007 рік.

За його словами, уряд вже почав рухатися в правильному напрямку. Питання реструктуризації боргу вирішилося в кінці місяця [серпня] і дає основу для подальшої роботи, зазначив він. Заходи по покращенню податкової системи і прозорості для інвесторів, а також зменшення бюрократії та надмірного втручання держави в промисловість – все це абсолютно необхідно.

"Президент Петро Порошенко і його уряд справедливо заслуговують похвали за це", - сказав Блер.

Він зазначив, що переважна більшість людей в ЄС хочуть бачити Україну вільною і процвітаючою.

12-а щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) під назвою В зоні ризику: Як доля нової України впливає на Європу і світ, організований YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, яка відбудеться в Києві 10-12 вересня 2015 р.

На форумі увагу буде зосереджено на питанні, як, спираючись на досвід Революції Гідності, Україна може сприяти забезпеченню світової стабільності та утвердження європейських цінностей в сучасному неспокійному світі, а також пошуку відповідей на виклики, пов'язані з анексією Криму, конфліктом на сході і нагальною потребою у реформуванні фінансового, економічного, судового та сектору безпеки країни.

Цього року на форумі будуть висловлювати свої думки більш 350 світових авторитетів в області політики, економіки, суспільних відносин і медіа.

Щорічний форум YES відкриє президент України Петро Порошенко.

12-я зустріч Ялтинської Європейської Стратегії буде транслюватися на сайті yes-ukraine.org. Також онлайн-трансляція форуму YES буде вестися на сайті НВ.

Повний текст матеріалу читайте в НВ №33 від 11 вересня 2015 року

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця листопаду дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити зараз
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: