Зміни, які необхідні, нескладні. Учасник YES Тоні Блер дав оцінку темпами реформ в Україні

1 коментувати
Тоні Блер, прем'єр-міністр Великобританії з 1997-го по 2007 рік

Тоні Блер, прем'єр-міністр Великобританії з 1997-го по 2007 рік

НВ опитало провідних європейських і американських чиновників, політиків і аналітиків – учасників 12-й щорічній зустрічі YES – як вони оцінюють темпи реформ в Україні

"Ні в кого не виникає жодних сумнівів щодо викликів, з якими Україна сьогодні стикається. У країни серйозні проблеми з безпекою. Це коштувало багатьох життів, порушило суверенітет країни, а також поставило під питання цінності, які захищає Європа. Це також проблема реформ. Є спадщина старих систем, які були неефективними, неправильними і часто корумпованими. Зміни, які необхідні, нескладні. Проблема в їх реалізації", - вважає Тоні Блер, прем'єр-міністр Великобританії з 1997-го по 2007 рік.

За його словами, уряд вже почав рухатися в правильному напрямку. Питання реструктуризації боргу вирішилося в кінці місяця [серпня] і дає основу для подальшої роботи, зазначив він. Заходи по покращенню податкової системи і прозорості для інвесторів, а також зменшення бюрократії та надмірного втручання держави в промисловість – все це абсолютно необхідно.

"Президент Петро Порошенко і його уряд справедливо заслуговують похвали за це", - сказав Блер.

Він зазначив, що переважна більшість людей в ЄС хочуть бачити Україну вільною і процвітаючою.

12-а щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) під назвою В зоні ризику: Як доля нової України впливає на Європу і світ, організований YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, яка відбудеться в Києві 10-12 вересня 2015 р.

На форумі увагу буде зосереджено на питанні, як, спираючись на досвід Революції Гідності, Україна може сприяти забезпеченню світової стабільності та утвердження європейських цінностей в сучасному неспокійному світі, а також пошуку відповідей на виклики, пов'язані з анексією Криму, конфліктом на сході і нагальною потребою у реформуванні фінансового, економічного, судового та сектору безпеки країни.

Цього року на форумі будуть висловлювати свої думки більш 350 світових авторитетів в області політики, економіки, суспільних відносин і медіа.

Щорічний форум YES відкриє президент України Петро Порошенко.

12-я зустріч Ялтинської Європейської Стратегії буде транслюватися на сайті yes-ukraine.org. Також онлайн-трансляція форуму YES буде вестися на сайті НВ.

Повний текст матеріалу читайте в НВ №33 від 11 вересня 2015 року

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: