ЗМІ з'ясували, що заступником міністра екології став фігурант корупційного скандалу

26 квітня 2016, 13:35
436
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Канцурак був призначений заступником міністра 20 квітня

Фото: Владислав Содель / apostrophe.com.ua

Віктор Канцурак призначений заступником міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака. Про це йдеться в наказі прем'єр-міністра Володимира Гройсмана від 20 квітня

Згідно з офіційною інформацією, опублікованою на урядовому порталі, з вересня 2014 року Канцурак працював у Секретаріаті Кабінету міністрів. Останній рік Канцурак очолював Департамент з питань життєдіяльності, охорони навколишнього середовища та агропромислового комплексу.

У той же час Наші гроші повідомляють, що в 2000-х роках Канцурак був помічником народного депутата Миколи Лісіна з Партії Регіонів - бізнес-партнера екс-міністра екології та екс-заступника секретаря РНБО Миколи Злочевського.

За часів Януковича Канцурак був директором Департаменту заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів, яке очолював спочатку Микола Злочевський, а потім Едуард Ставицький. На цій посаді в 2011 році Канцурак входив до складу тендерного комітету Міністерства під час закупівлі супутникових знімків території України. Австрійська фірма Austroplan Austrian Engineering GMBH вимагала за знімки 49,35 млн грн, в той час як Харківська національна академія міського господарства пропонувала ці фото за 250 тис. грн. Така низька ціна пояснюється тим, що зйомки були проведені різними світовими структурами і знаходилися у вільному доступі в мережі інтернет. Однак тендерний комітет з формальних причин відхилив заявку українського установи на користь австрійської фірми.

Відповідальним за проведення тендеру був заступник Канцурака по Департаменту заповідної справи Ігор Іваненко. Зараз по цій справі веде кримінальне провадження НАБУ.

Головне

article_img
Зброя для України. Волкер анонсував нові поставки вже у найближчі місяці

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися