ЗМІ з'ясували, що заступником міністра екології став фігурант корупційного скандалу

26 квітня 2016, 13:35
Віктор Канцурак призначений заступником міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака. Про це йдеться в наказі прем'єр-міністра Володимира Гройсмана від 20 квітня

Згідно з офіційною інформацією, опублікованою на урядовому порталі, з вересня 2014 року Канцурак працював у Секретаріаті Кабінету міністрів. Останній рік Канцурак очолював Департамент з питань життєдіяльності, охорони навколишнього середовища та агропромислового комплексу.

Відео дня

У той же час Наші гроші повідомляють, що в 2000-х роках Канцурак був помічником народного депутата Миколи Лісіна з Партії Регіонів - бізнес-партнера екс-міністра екології та екс-заступника секретаря РНБО Миколи Злочевського.

За часів Януковича Канцурак був директором Департаменту заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів, яке очолював спочатку Микола Злочевський, а потім Едуард Ставицький. На цій посаді в 2011 році Канцурак входив до складу тендерного комітету Міністерства під час закупівлі супутникових знімків території України. Австрійська фірма Austroplan Austrian Engineering GMBH вимагала за знімки 49,35 млн грн, в той час як Харківська національна академія міського господарства пропонувала ці фото за 250 тис. грн. Така низька ціна пояснюється тим, що зйомки були проведені різними світовими структурами і знаходилися у вільному доступі в мережі інтернет. Однак тендерний комітет з формальних причин відхилив заявку українського установи на користь австрійської фірми.

Відповідальним за проведення тендеру був заступник Канцурака по Департаменту заповідної справи Ігор Іваненко. Зараз по цій справі веде кримінальне провадження НАБУ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X