ЗМІ: В офісі Mossack Fonseca у 1998 році проводили обшуки через Тимошенко та Лазаренка

1 коментувати
У офісі Mossack Fonseca 18 років тому пройшов обшук для пошуку документів, пов’язаних з Тимошенко та Лазаренком
Фото: ba.org.ua

У офісі Mossack Fonseca 18 років тому пройшов обшук для пошуку документів, пов’язаних з Тимошенко та Лазаренком

У 1998 році влада Віргінських островів видала ордер на обшук приміщень компанії Mossack Fonseca, щоб знайти документи, пов’язані з Павлом Лазаренком, Юлією Тимошенко і компанією Bassington Ltd, повідомляє Українська правда

Ордер на обшук приміщень Mossack Fonseca, який був оприлюднений разом з іншими "панамськими документами", був виписаний 12 червня 1998 року, сам обшук здійснено того ж дня.   

У документі зазначається, що у приміщеннях Mossack Fonseca можуть зберігатися записи, файли, чеки та інші документи і кореспонденція щодо інформації про транзакції, пов’язані з Bassington Ltd, Юлією Тимошенко, Олександром Тимошенком, Петром Кириченком, Олександром Гравцем, Павлом Лазаренком та іншими особами.

У ході проведеного обшуку було вилучено документи щодо діяльності Bassington Ltd.

Нагадаємо, Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) опублікував масштабне розслідування про офшорні компанії, що використовуються впливовими людьми для ухилення від сплати податків.

Матеріали розслідування, що вийшло під назвою Панамські документи, були отримані в результаті великого витоку інформації від джерела в юридичній фірмі Mossack Fonseca, яка надає послуги з реєстрації та обслуговування офшорних компаній. 

Серед фігурантів офшорного скандалу - троє українців, зокрема діючий президент Петро Порошенко.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: