ЗМІ розповіли, чим займаються родичі Путіна

0 коментувати
Двоюрідні брати і племінники президента Росії
Фото: meduza.io

Двоюрідні брати і племінники президента Росії

Слідом за розслідуванням агентства Reuters про дочку президента Росії Володимира Путіна, журналісти розповіли, чим займаються інші родичі глави РФ

Чим займаються інші - не настільки близькі - родичі російського президента, які носять його прізвище, нагадало видання Медуза.

Ігор Путін, двоюрідний брат Володимира Путіна

Двоюрідний брат президента давно в бізнесі. В 1990-ті він недовго працював у рязанському комітеті державної статистики, а на початку нульових очолював Рязанську обласну ліцензійну палату. Одна з найвищих його посад - віце-президент Майстер-Банку. Він зайняв цей пост у вересні 2010 року, а в грудні покинув його, але залишився в раді директорів. Втім, звідти він теж пішов - у 2013-му, після того, як у кредитної організації відкликали ліцензію.

Ігор Путін також входив до ради директорів ще двох банків - Російського земельного та Промислового ощадного. У обох організацій у підсумку були відкликані ліцензії. У фінансових організаціях Путін представляв інтереси бізнесмена Олександра Григор'єва, мав у них частки. В кінці жовтня 2015 року Григор'єв був затриманий за підозрою у відмиванні мільярдів доларів. У схемі брав участь Російський земельний банк. У 2014 році Ігор Путін увійшов до ради директорів холдингу Inoventica, який займається хмарними технологіями, але у 2015-му покинув цей пост.

Роман Путін, двоюрідний племінник Володимира Путіна, син Ігоря Путіна

Племінник президента служив у ФСБ, потім працював на держслужбі в рідній Рязанської області, як і його батько. В кінці нульових пішов у бізнес, але потім знову пробував себе на держслужбі в Новосибірській області (проте не спрацювався з тодішнім губернатором Василем Юрченко).

За даними Ведомостей, Роман Путін - співвласник десятка компаній у різних регіонах. У 2014 році він заснував компанію Putin Consulting з офісом в Лондоні: вона допомагала підприємцям вести бізнес в Росії. Згодом компанія змінила назву і переїхала в РФ. Ігор Путін також відкривав гарячу лінію по боротьбі з корупцією, але про її роботу нічого не було чутно. Останнє місце роботи двоюрідного племінника президента - рада директорів мікрофінансової організації. Ігор Путін вважає, що його високопоставлений родич напевно підтримав би його діяльність: "Ми не робимо нічого поганого для країни, навпаки, в міру своїх скромних сил намагаємося допомогти".

Михайло Путін, двоюрідний племінник Володимира Путіна, син Євгена Путіна, двоюрідного брата Володимира Путіна

Михайло Путін деякий час працював керівником медичного управління Газпрому. Він також був співзасновником двох фармацевтичних компаній - Сателпрома і Біостата співвласник - колишній глава РЖД Володимир Якунін. Сателпром ліквідовано, а Біостат поки працює; фірми займалися біотехнологіями. У 2007 році Михайло Путін влаштувався в Согаз заступником голови правління і, як і раніше числиться там.

Віра Путіна, двоюрідна племінниця Володимира Путіна, племінниця Ігоря Путіна

Віра Путіна - родичка президента по лінії своєї матері. У дитинстві вона мала інше прізвище, але потім вирішила стати Путіної. У Петербурзі Віра займається політикою. Вона засідає в муніципальному зборах Володимирського округу, а також входить в партію Єдина Росія. У 2010 році Віра Путіна увійшла до ради директорів Ганзакомбанка. У квітні 2015-го ЦБ РФ відкликав у банку ліцензію.

Людмила Путіна, колишня дружина Володимира Путіна

Людмила Шкребнева вийшла заміж за Путіна в 1983 році. У 1990-ті роки, поки Володимир Путін не був президентом Росії, викладала німецьку мову в Петербурзькому держуніверситеті. У статусі дружини президента Людмила Путіна заснувала Центр розвитку російської мови (згодом був перетворений у Центр розвитку міжособистісних комунікацій). Після 2008 року, коли Володимир Путін обіймав крісло прем'єр-міністра, його дружина майже перестала з'являтися на публіці. У 2012-му пара разом проголосувала на виборах президента, а через рік по телебаченню оголосила про розлучення. Після цього Людмила Путіна виходила у світ лише раз: у квітні 2014 року вона відвідала нагородження лауреатів літературної Горьківської премії. Після цього ніяких відомостей про діяльність колишньої дружини Путіна не з'являлося.

Раніше Reuters опублікував статтю про старшу дочку Путіна Марію Фаассен.

Також скандал розгорнувся навколо дочки президента РФ Володимира Путіна - Катерини Тихонової. Журналісти Reuters провели розслідування і розповіли про її далеко нескромні статкиУ Кремлі від дочки свого вождя, звісно, відхрестилися, заявивши, що публікація Reuters про дочку Путіна не відповідає дійсності.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: