Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

ЗМІ: На Прикарпатті кандидат звинуватив опонента в нечесній перемозі завдяки бюлетеню з матом

30 жовтня 2015, 14:32
162
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Через занадто погану якості знімка точно зрозуміти, що написано на бюлетені, неможливо

Фото: kurs.if.ua.

На місцевих виборах в Кліщевні Рогатинського району Івано-Франківської області сільський голова Михайло Ворона виграв вибори з перевагою всього в один голос, завдяки бюлетеню з нецензурним словом

"Члени дільничної виборчої комісії зарахували на його користь бюлетень, де навпроти прізвища було написано нецензурне слово - "х..й", - повідомляє портал kurs.if.ua.

При підрахунку голосів обидва кандидати, Василь Кривень від партії ВОЛЯ і самовисуванець Михайло Ворона, набрали по 117 голосів.

Однак вже після підрахунку, перед пакування бюлетенів в конверти, голова ДВК запропонувала комісії зарахувати один з недійсних бюлетенів на користь Ворони, який їй нібито доводиться сватом.

"Почали готувати підраховані бюлетені, щоб упаковувати в конверти. Три виборчі бюлетені були визнані недійсними, у тому числі той, де було написано "х..й". І раптом голова комісії, директор школи Марія Мацьковіта каже, ось тут, на мою думку, є волевиявлення, давайте проголосуємо. Так як більшість членів комісії вчителі школи, було прийнято рішення зарахувати цей бюлетень з нецензурщиною на користь мого опонента", - скаржиться Кривень.

Після цього він у присутності одного з членів Рогатинської ТВК склав акт про порушення, однак голова ДВК відмовилася його підписати.

"Це навіть не смішно. Ми довго сперечалися з головою, переконували, що такий бюлетень не може свідчити про волевиявлення виборця", - зазначив кандидат.

У зв'язку з цим Кривень звернувся зі скаргою в Кліщівнянську сільську виборчу комісію з вимогою здійснити повторний перерахунок голосів, а коли комісія відмовила у задоволенні скарги, він подв до суду.

У той же час варто відзначити, що через занадто погану якість знімку скандального бюлетеню точно визначити написане там слово неможливо.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на виборах в Рівненській області найбільше голосів отримав мертвий кандидат.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися