Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Жебрівський підписав розпорядження, яким забороняє підлеглим відвідувати окупований Донбас

9 березня 2016, 19:18
270
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Жебрівський каже, що його підлеглих можуть арештувати або полонити в окупованому Донбасі

Фото: прес-служба Президента

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що підписав розпорядження про заборону перетину лінії розмежування для державних службовців Донецької ВЦА

На своїй сторінці у Facebook він пояснив, що важко обдумував це рішення, однак був змушений його прийняти. Наразі воно ще не набуло юридичної сили - чиновники очікують погодження Антитерористичного центру, після чого свою візу поставить управління юстиції. 

"Минулої п’ятниці бойовики затримали шестеро службовців, які на вихідні поїхали на тимчасово окуповану територію. Людей відпустили, нині по кожному проводиться службове розслідування. Списки посадових осіб, які працюють в облдержадміністрації, районних та міських адміністраціях, є в руках терористів. Зрозуміло, що ситуація буде повторюватися", - пояснив Жебрівський.

Він наголосив, що по-людськи ставиться до своїх працівників і розуміє, що в багатьох з них на окупованій території є дорогі люди, які потребують допомоги. За словами Жебрівського, вдень він зібрав керівників департаментів та управлінь, щоб пояснити, чому дійшов до такого нестандартного рішення.

"Заборона насамперед стосується керівників управлінь і департаментів, службовців, які мають доступ до секретної інформації. Не виключаю, що їх перебування на тій території може обернутися арештами, полоном з метою подальшого викупу. Людині можуть підсунуть на підпис якийсь папірець, а потім вступає в дію шантаж. Погрози оприлюднити угоду, віддати в СБУ. І фактично людина опиняється під постійним психологічним тиском", - додав очільник Донецької ВЦА.

Нагадаємо, раніше Павло Жебрівський виразив побоювання, що мери декількох міст хочуть повернення так званої ДНР.

НВ

Головне

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися