Жебрівський: Демократичні сили отримали підтримку в Донецькій області

26 жовтня 2015, 11:53
1756
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Жебрівський впевнений, що область може контролюватися проукраїнськими силами

Демократичні сили отримали достатню підтримку на місцевих виборах в Донецькій області. Таку заяву зробив глава військово-цивільної адміністрації регіону Павло Жебрівський

"Демократичні партії, нехай і розпорошені, також отримали достатню підтримку. Об'єднавшись в коаліцію, вони зможуть створити більшість у 2/3 міських і районних рад Донеччини", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Також Жебрівський повідомив, що за підсумками попередніх підрахунків на місцевих виборах тільки в трьох територіальних одиницях області місцеві ради будуть сформовані більшістю представників Опозиційного блоку.

"Вимальовуються попередні результати виборів у Донецькій області. Вже видно, що тільки в трьох територіальних одиницях місцеві ради будуть сформовані більшістю представників Опозиційного блоку", - підкреслив він.

"Сьогодні Оппоблок перемагає в цифрах буквальних, але в загальному область може контролюватися українськими силами", - додав він.

Вчора, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори. У той же час, вибори в Маріуполі і Красноармійську Донецької області були зірвані. Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман заявив про те, що 26 жовтня в парламенті відбудеться рада коаліції, який вирішить питання з проведенням місцевих виборів в Маріуполі.

Головне

article_img
Кабмін запропонував РНБО ввести нові санкції проти Росії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися