Жадан пояснив, навіщо запрошував до Харкова поетесу, яка вважає бойовика Мотороллу героєм

18 грудня 2015, 10:47
1673
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Леонід Логвиненко/www.day.kiev.ua

Сергій Жадан

Український письменник Сергій Жадан прокоментував запрошення в Харків на конференцію, присвячену розв'язанню збройного конфлікту в Донбасі, одіозної поетеси, так званого члена спілки письменників "ЛНР" Олени Заславської

У колонці на НВ він пояснив, що людям потрібно чути не лише те, що вони хочуть, але і відчути "витверезливу реальність".

"Можна, звичайно, не запрошувати людей, думка яких відрізняється від твоєї. Чи можна запросити того, хто радісно і нещиро буде говорити з тобою в унісон, хто буде заспокоювати і підбадьорювати, говорити фальшиво, але оптимістично, запевняти, що, ймовірно, все буде добре, якщо не зараз, то потім, трохи пізніше. Можна, звичайно. Напевно, іноді деякі з нас мають потребу в оптимізмі і доброму слові більше, ніж у витверезливій реальності", - зазначив Жадан.

Раніше у Харкові на конференції, присвяченій розв'язанню збройного конфлікту на сході України, взяла участь одіозна поетеса, так званий член спілки письменників терористичного угруповання "Луганська народна республіка" Олена Заславська.

Ініціатором запрошення Заславської на конференцію став відомий поет, активіст харківського Євромайдану Сергій Жадан. Таким чином він хотів розпочати діалог примирення.

Заславська запевняє, що в її творчості немає пропаганди, незважаючи на написання нею посвячення терористові Моторолі. Крім того, вона назвала його "своїм героєм".

Повний текст авторської колонки Сергія Жадана читайте у свіжому номері журналу Новое Время - №47 від 17 грудня.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект