Найвпливовіший проти найбагатшого. Чому між Володимиром Зеленським і Рінатом Ахметовим розгортається справжня війна

20 листопада 2021, 08:25
NV Преміум

Між багатієм № 1 Рінатом Ахметовим і президентом Володимиром Зеленським розгортається справжня війна. Першому не подобається те, що його можуть занести до реєстру олігархів, а другому — політична і медійна підтримка мільярдером його опонентів.

16 листопада Печерський райсуд Києва так і не зміг обрати запобіжний захід народному депутатові Гео Леросу. Держбюро розслідування (ДБР) оголосило йому підозру через поведінку у Верховній Раді — з трибуни найвищого законодавчого органу країни вигнаний із президентської Слуги народу (СН) парламентарій показав непристойний жест присутньому там голові держави Володимиру Зеленському, назвавши його зрадником.

Відео дня

Одразу після суду Лерос опинився в ефірі телевізійного інформканалу Україна 24, де відверто глузував над діями влади. «Проєкт підозри, який прокуратура надала суду, настільки нікчемний, що навіть суд і суддя сміялися над цим», — розповів він.

Лероса, який став опонентом Зеленського й голови його Офісу Андрія Єрмака, тепер часто показують в ефірі цього популярного каналу, що належить найбагатшому українцеві Рінату Ахметову.

У цьому немає нічого особливого, адже Лерос у даному випадку ньюзмейкер. Але у квітні 2020го саме після його інтерв'ю, сповненого різких висловлювань проти Єрмака і Зеленського, на тому ж Україна 24 терміново закрили ТБ-шоу Яніни Соколової.

Нині ж не тільки Лерос, а й багато інших опонентів Банкової можуть розраховувати на ахметовському каналі на час і трибуну.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X