Жодних прихованих послань. Якби Зеленський хотів звернутися до Путіна, то зробив би це публічно — ОП

30 червня, 20:36
Офіс президента України (Фото:Офіс президента / Twitter)

Офіс президента України (Фото:Офіс президента / Twitter)

В Офісі президента розповіли, що якби президент України Володимир Зеленський хотів щось передати російському диктатору Володимиру Путіну, то зробив би це публічно у своєму щоденному зверненні.

Про це заявив прессекретар українського президента Сергій Никифоров у коментарі УП.

Він уточнив, що основною темою для переговорів між Зеленським та президентом Індонезії Джоко Відодо було питання експорту пшениці та розблокування українських портів.

Відео дня

«Росія несе повну відповідальність за зрив експорту як до Індонезії, так і до інших регіонів світу. І вона відповідатиме за продовольчу кризу, яка може утворитися, якщо терміново не розблокує українські порти», — заявив Никифоров.

Коментуючи заяву Відодо про те, що Зеленський нібито передав йому послання для Путіна, речник президента заявив, що Зеленський не робить прихованих послань.

«Що стосується будь-яких послань, то президент України, якщо хоче до когось звернутися, робить це публічно у своїх щоденних зверненнях», — зазначив він.

https://www.youtube.com/watch?v=wEuaWElQdK8

30 червня президент Індонезії Джоко Відодо заявив, що передав російському диктатору Володимиру Путіну лист від президента України Володимира Зеленського.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X