Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Затримання двох керівників ОПЗ: Саакашвілі звинуватив групу Іванчука і Мартиненка в отриманні тіньових доходів

14 липня 2016, 18:57
739
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Саакашвілі прокоментував затримання двох керівників ОПЗ

Фото: Михайло Саакашвілі \ Facebook

Незаконні доходи на Одеському портовому заводі надходили серед іншого й до парламентської групи народних депутатів з Народного фронту Андрія Іванчука та Миколи Мартиненка, заявив голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі за підсумками затримання керівництва ОПЗ

Саакашвілі підкреслив, що затриманий за розтрату голова Наглядової ради Одеського припортового заводу Сергій Перелома був призначений особистим розпорядженням колишнього прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

Одеський губернатор у зв'язку з гучними затриманнями виступив на прес-конференції 14 липня, яку транслював телеканал 112.

"Перелома... був сюди призначений особистим розпорядженням прем'єр-міністра Яценюка, він був бізнес-партнером Мартиненка і Жванії, і він би не зміг провести цю комбінацію з газом, якщо б він паралельно не працював у відомстві, пов'язаному з газом і нафтою, і одночасно не був головою наглядової ради цього підприємства.  Тобто ті, хто заздалегідь його сюди призначав, а призначив його сюди прем'єр-міністр Яценюк, прекрасно знали, навіщо його сюди надсилали. Цих двох посадили, або посадять, але вони хто? Вони ніхто, вони просто підставні особи, Щурик до цього взагалі десь в казино працював, по-моєму. Чому він тут опинився? Він тут опинився тому, що однозначно вони були пов'язані, і ці всі доходи йшли в їх парламентську групу, це група Іванчука і Мартиненко, і однозначно це все було пов'язано з прем'єр-міністром Яценюком", - заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, 14 липня Національне антикорупційне бюро повідомило про затримання голови наглядової ради ОПЗ, першого заступника голови правління Нафтогазу Сергія Переломи та заступника директора ОПЗ Миколи Щурикова.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися