Заступник Резнікова подав у відставку на тлі скандалу із закупівлями продуктів для ЗСУ

24 січня, 09:51
В’ячеслав Шаповалов (Фото:Міноборони)

В’ячеслав Шаповалов (Фото:Міноборони)

Заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов подав у відставку на тлі скандалу із закупівлями продуктів для ЗСУ. Своє рішення він мотивував бажанням зняти загрози для стабільного забезпечення армії, які виникли через «кампанію звинувачень».

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

В оборонному відомстві вважають, що відставка Шаповалова дозволить зберегти довіру суспільства та міжнародних партнерів та «забезпечити об'єктивність при додаткових уточненнях та можливих розслідуваннях».

Відео дня

Також наголошується, що міністр оборони Олексій Резніков підтримав прохання Шаповалова та звернувся з відповідним поданням до Кабінету міністрів.

Засновник проєкту Наші гроші Юрій Ніколов 21 січня у своєму матеріалі на ZN.ua розповів, що Міноборони України закуповує продукти для військовослужбовців вдвічі-втричі дорожче порівняно з цінами в магазинах Києва — він порівняв окремі позиції з цінами у столичному Сільпо. Журналіст посилається на документи, отримані від «джерела у ЗСУ».

У Міноборони України заявили, що наведені у публікації дані «поширюються з ознаками навмисних маніпуляцій і вводять в оману».

Міністр Олексій Резніков назвав скандал спробою підірвати довіру до керівництва відомства.

В Офісі президента анонсували перевірку. Міноборони також обіцяє провести внутрішню перевірку та готує матеріали до СБУ, щоб провести розслідування щодо «свідомо неправдивих відомостей, які шкодять інтересам оборони в особливий період».

У НАБУ повідомили, що разом зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою розслідують можливі зловживання Міноборони під час купівлі продуктів для військових. Слідство перевіряє закупівлі більш як на 13 млрд гривень.

Компанія-постачальник Актив компані, з якою укладено контракт Міноборони і про яку Ніколов у своєму матеріалі висловлює припущення, що вона «швидше за все, є „прокладкою“», заявила про «навмисну маніпуляцію».

https://www.youtube.com/watch?v=onXcuSeqvkE
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X