Залишається не більше року. Радник уряду Гройсмана заявив, що Україна ще не пройшла точку неповернення

0 коментувати
Іван Міклош: Проведення реформ в Україні - це політичний виклик
Фото: Олександр Медведєв / НВ

Іван Міклош: Проведення реформ в Україні - це політичний виклик

Віце-прем'єр Словаччини, радник українського міністра фінансів Іван Міклош висловив розчарування у зв'язку з тим, що Україна все ще не пройшла точку неповернення у процесі реформ

"І чи буде її взагалі, нам покаже наступний рік, іншого часу не буде", - сказав він в інтерв'ю НВ.

За його словами, проведення реформ в Україні - це політичний виклик, в той час як з суто технічної точки зору керівництво країни до них готове.

Міклош навів приклад успішного проведення реформ в Ірландії.

"Ірландія. У 70-80‑х там вибухнула криза, і міграція звідти була величезною. Але Ірландія пройшла шлях реформ, і сьогодні це одна з найбагатших держав Європи. Коли економіка Ірландії почала зростати, з'явилися інвестиції, нові можливості і нові робочі місця, багато ірландців повернулися додому. Вони повернулися з капіталом і гарним професійним досвідом. А в 2004-2006 роках Ірландія вже запрошувала громадян країн Східної Європи, так як самих ірландців не вистачало, щоб забезпечити економічне зростання", - розповів Міклош.

Він підкреслив, що такий же шлях пройшла Словаччина: багато фахівців, які покинули країну в 90‑ті, сьогодні повертаються назад.

"Єдине вирішення проблеми - отримати успішну зростаючу економіку, яка створює можливості не тільки для зростання капіталу, але і для саморозвитку активних людей", - резюмував Міклош.

Інтерв'ю з Іваном Міклошем читайте в новому номері журналу Новое Времяс - №35 від 23 вересня


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: