Перевірять, чи не порушує Конституцію. Разумков направив законопроєкт про олігархів Венеційській комісії

10 вересня 2021, 20:12

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков направив законопроєкт про олігархів до Венеційської комісії. Про це він заявив під час брифінгу в п’ятницю, 10 вересня.

Як пише Інтерфакс-Україна з посиланням на лист Разумкова, він попросив надати експертний висновок щодо законопроєкту після відповідної пропозиції омбудсмена Людмили Денісової. Раніше омбудсмен попередила, що деякі норми документу не відповідають Конституції, а його ухвалення може порушити права людини. Опозиційні фракції також закликали звернутися до Венеційської комісії.

Відео дня

Раніше лідер фракції Слуга народу Давид Арахамія просив поки не відправляти законопроєкт до Венеційської комісії, тому що редакція «істотно зміниться» після розгляду правок.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про олігархів у першому читанні на засіданні 1 липня, його підтримали 275 народних депутатів. До документу подали вже понад 1200 правок.

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про олігархів 2 червня. Він також запропонував винести законопроєкт на всеукраїнський референдум, якщо парламент провалить голосування.

Слухайте подкаст на цю тему
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X