Тимошенко заявила, що її важко звинуватити в роботі з олігархами. Парламент розреготався

1 липня 2021, 20:47
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Лідер фракції Батьківщина Юлія Тимошенко заявила, що її важко назвати людиною, яка за олігархів. Депутати у Верховній Раді після цих слів розсміялися.

На засіданні Ради в четвер, 1 липня, під час розгляду законопроєкту про деолігархізацію Тимошенко розкритикувала цей документ.

«Чесно кажучи, мене важко звинуватити в тому, що я десь там за олігархів. Я єдиний політик, якого...», - не встигла договорити Тимошенко, як в парламенті стало чутно сміх і овації.

Відео дня

Зробивши невелику паузу, Тимошенко продовжила свій виступ і згадала про Квартал 95.

«Я рада, що вам це подобається. Я дуже рада, що ви зараз так це зустрічаєте, але я хочу вам сказати, що я єдиний політик, якого саме олігархи кидали до в'язниці. А в той час, коли я була в тюрмі за їхнім рішенням, 95 квартал виконував на корпоративах у олігархів за гроші такі номери, як гра на роялі», - додала вона.

Нардеп також назвала законопроєкт «трешем» і сказала, що цей документ - спроба легалізувати олігархів в Україні, а покарання для них - «смішні».

Верховна Рада України на засіданні 1 липня прийняла в першому читанні законопроєкт про олігархів.

Рішення про визнання особи олігархом прийматиме Рада національної безпеки і оборони України. РНБО також буде вести реєстр олігархів. Їм заборонять робити внески для підтримки політичних партій і купувати об'єкти великої приватизації.

https://www.youtube.com/watch?v=CknyKdonbqc

2 червня президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про олігархів. Він також запропонував винести законопроєкт на всеукраїнський референдум, якщо парламент провалить голосування.

Згідно з рейтингом журналу НВ топ-15 найвпливовіших олігархів України, в політичному сенсі найбільш впливовими є Ринат Ахметов, Петро Порошенко та Віктор Медведчук.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X