Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

З Ради відкликали законопроект, що міг би дозволити Луценку стати Генпрокурором

18 квітня 2016, 18:27
251
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Законопроект, що міг би дозволити Луценку стати генпрокурором, відкликаний

Фото: БПП

Перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, який до входження у Кабінет міністрів Володимира Гройсмана був депутатом Верховної Ради від Блока Петра Порошенка, відкликав ініційований ним законопроект №4379, згідно з яким пропонувалося дозволити призначення на посаду генерального прокурора України кандидата без досвіду роботи у прокуратурі

Про відкликання законопроекту повідомляється на сайті Верховної Ради України.

Згідно з повідомленням, законопроект був відкликаний 14 квітня.

Нагадаємо, 12 квітня повідомлялося, що до Верховної Ради України внесли законопроект, який вносить зміни в деякі законодавчі акти щодо діяльності Генеральної прокуратури та Державного бюро розслідувань.

Зміни, запропоновані у законопроекті, дозволяли обрати на посаду генпрокурора людину, що не має досвіду роботи в прокуратурі, однак має досвід роботи в галузі права не менше п'яти років.

Перед цим народний депутат від БПП Сергій Березенко повідомив, що фракція Блок Петра Порошенко розглядає кандидатуру Юрія Луценка на посаду генерального прокурора і вже напрацьовує зміни у закон про прокуратуру.

Сам Юрій Луценко заявляв, що не прагне зайняти посаду генерального прокурора, але готовий очолити відомство, якщо будуть внесені зміни в законодавство про кваліфікаційні вимоги до кандидата на цю посаду.

11 квітня президент України Петро Порошенко почав консультації з підбору кандидатури на посаду генерального прокурора України.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися