З послом Росії Бабичем Україна отримає шпигунське гніздо - екс-депутат Держдуми

29 липня 2016, 16:37
2394
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За словами Пономарьова, Бабич буде координувати діяльність проросійських сил в Україні

Фото: vamto.net

Запропонований Кремлем в якості посла Росії в Україні Михайло Бабич буде координувати в Києві проросійські сили, вважає колишній депутат Держдуми Ілля Пономарьов, який єдиний не голосував за анексію Криму

Про це російський опозиціонер заявив під час своєї прес-конференції, передає Укрінформ.

"Якщо Україна дає згоду на призначення сюди пана Бабича, то ви отримуєте гарантоване шпигунське гніздо, при цьому, як з точки зору координації дій російських спецслужб на території країни, так і прямого контактера в організації можливих виборчих кампаній в інтересах Росії", - пояснив він.

За словами Пономарьова, призначення Бабича можна інтерпретувати як підготовку до можливих дострокових виборів, на які робить ставку РФ, "і, відповідно, дає людину, яка координувала б діяльність проросійських сил на території країни".

"Це чоловік, який особисто організовував найбільш жорсткі, безкомпромісні з масовими фальсифікаціями виборчі кампанії в інтересах російської влади у поєднанні з силовими методами. Він міг використовувати для цього і особисті кошти, а потім користувався адміністративним ресурсом, компенсуючи ці витрати", - розповів він.

При цьому колишній депутат зазначає, що "чеченський досвід" (Михайло Бабич деякий час очолював уряд Чеченської республіки) свідчить, що Бабич "може займатися взаємодією з сепаратистськими силами, займатися силовими операціями".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова Кремля Володимир Путін звільнив з посади посла Росії в Україні Михайла Зурабова, який обіймав дану посаду з 5 серпня 2009 року.

Незабаром після цього в ЗМІ з'явилася інформація, що новим послом РФ стане нинішній повпреда президента в Приволзькому федеральному окрузі Михайло Бабич.

Тимчасовим повіреним у справах Росії в Україні після зняття Зурабова призначено Сергія Торопова.

Головне

Україна/Політика

Сьогодні, 17:11

article_img
Зброя для України. Волкер анонсував нові поставки вже у найближчі місяці

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися