Рушій позитиву. Мер Чернігова розповів, як сподобатися містянам, попри неестетичні маршрутки та інші проблеми

18 вересня 2021, 08:17
НВ Преміум
Автор: Наталія Роп

Як сподобатися містянам, отримавши в підпорядкування депресивне місто, неестетичні маршрутки та інші проблеми, — про це НВ розповів мер Чернігова Владислав Атрошенко.

Неділя у центрі Чернігова людна. Поряд із архітектурними пам’ятниками фотографуються туристи, розслаблено прогулюються містяни, діти їздять на машинках неподалік фонтана. Поки НВ фотографує Атрошенка на центральній Алеї Героїв, до нього підходить дівчинка. «Дякую вам за місто», — каже вона. Мер усміхається і розпитує, хто їй розповів про нього. «Тато», — киває на батька мала.

Відео дня

Сцена виглядає незвично. Та остання статистика показує, що чернігівці і справді задоволені містом. Згідно з дослідженням Міжнародного республіканського інституту [МРІ], 75% мешканців міста схвалюють напрям, яким воно розвивається. Також обласний центр опинився у четвірці найкращих за якістю наданих міських послуг.

Міський голова цього обласного центру в політиці вже близько 20років. Він встиг побувати у трьох скликаннях парламенту: IV — у фракції Нашої України, VII — Партії Регіонів і VIII — Блоку Петра Порошенка. Саме від останньої політсили він балотувався у мери Чернігова у 2015 році. Та вже на другий термін пішов від власної партії Рідний Дім.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X