Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Все залежить від РФ. Порошенко не виключив перегляд проекту змін в українську Конституцію

9 вересня 2015, 14:57
820
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Порошенко назвав умову перегляду проекту змін до Конституції

Фото: Прес-служба АП

Президент України Петро Порошенко припустив можливість перегляду проекту змін до Конституції в частині децентралізації, якщо Росія не буде виконувати мінські угоди

"Якщо Москва все-таки вирішить поховати мінські угоди, то ми повернемося до змісту змін до Конституції. Я жодним чином не збираюся прискорювати цей процес", - сказав він на засіданні Ради регіонального розвитку в Києві, пише Інтерфакс-Україна.

Глава української держави також запевнив, що зміни до Конституції не будуть вноситися, якщо в Україні буде введено воєнний або надзвичайний стан.

"Якщо, не дай Боже, дійде до військового або надзвичайного стану - не вагаючись ні секунди я видам відповідний указ, подам відповідне рішення Верховної Ради і в умовах введення військового або надзвичайного стану ніякі зміни в Конституцію голосувати не будуть", - підкреслив президент.

31 серпня Верховна Рада попередньо схвалила президентський законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади. За проект постанови проголосували 265 народних депутатів з 368 зареєстрованих на засіданні.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися