Все йде за планом. Гонтарева провела вже всі реформи, які хотіла

12 вересня 2015, 14:41
Голова НБУ Валерія Гонтарева на щорічному форумі YES заявила, що вже провела всі реформи, які планувала, пише Українська Правда

"НБУ досягнув все, що ми планували. Нам в цьому пощастило, ми незалежні, ми маємо свій бюджет, ми повністю трансформували систему НБУ. Зробили з нього сучасну інституцію", - заявила Гонтарева.

Відео дня

Також вона сказала, всі вражені від того, чого досягнув Нацбанк. "Ми не тільки скоротили свій штат, але і на 50% скоротили наші основні витрати", - підкреслила голова НБУ.

Гонтарева зазначила, що у першій частині проведення реформ Національний банк досягнув значних успіхів.

"В першій частині реформи ми планували розчистити банківську систему і я скажу, що ми провели розчищення. Більше 50 банків було відправлено у Фонд гарантування вкладів і по суті це була сфера олігархічного банкінгу в Україні", - заявила вона.

За її словами, на сьогодні Нацбанк знаходиться у процесі перезавантаження і треба підготуватися до того, що українська економіка почне зростати.

"Ми знаходимося у процесі перезавантаження банківського сектору, оскільки не можливо запустити кредитування, коли ти в процесі реструктуризації, рекапіталізації, коли не має судової реформи. Ми повинні готуватися до того, що економіка повинна почати рости", - підсумувала Гонтарева.

Раніше голова НБУ заявила про гіперліквідність у банківському секторі. Також вона сподівається отримати третій транш від МВФ вже у жовтні.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X