Разумков пояснив слова Зеленського про референдум для розриву відносин з Донбасом

25 червня 2021, 11:49
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На всеукраїнський референдум не можна винести питання про відділення Донбасу, але президент Володимир Зеленський, швидше за все, мав на увазі заморозку відносин, заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Там мова йшла про відмежування, тому що згідно з прийнятим законом зміни територіальної цілісності або питання, які виносяться на референдум, пов'язані з територіальною цілісністю, неможливі. Ми просто фізично їх винести не зможемо. Це непрацююча історія, саме про відділення. Я думаю, що український народ точно не підтримає будь-які питання, пов'язані з тим, що ми втратимо Крим або частину українського Донбасу. Там наші громадяни, наші люди, ми про них пам'ятаємо", - пояснив він на пресконференції.

Відео дня

Разумков додав, що Зеленський говорив про можливість заморозити процес по Донбасу на деякий час.

"Але я впевнений, якщо ми заморозимо цей процес, повернути його буде ще складніше", - додав Разумков.

Напередодні Зеленський заявив, що якщо жоден з варіантів врегулювання ситуації на Донбасі не спрацює, то питання про повний розрив зв'язків з регіоном буде винесено на всеукраїнський референдум.

Він також підкреслив, що Україна вже запустила так званий план Б щодо Донбасу. А плани про так звану стіну - це повний розрив відносин з регіоном.

Зеленський неодноразово заявляв про існування якогось плану Б щодо повернення окупованих регіонів Донецької і Луганської області під юрисдикцію Києва. Що входить в запасний варіант - ніколи не розкривали.

Слухайте подкаст на цю тему

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X