Виживання, а не розвиток. Кличко прокоментував умови, передбачені держбюджетом для Києва

2 коментувати
Кличко заявив, що вилучення у Києва 60% податку на доходи фізичних осіб - це ганебна політика

Кличко заявив, що вилучення у Києва 60% податку на доходи фізичних осіб - це ганебна політика

Мер Києва Віталій Кличко, коментуючи ухвалення державного бюджету, заявив, що умови, передбачені ним для Києва ставлять місто у ситуацію виживання, а не розвитку

"Я спілкувався з депутатами і дуже дивно було почути слова декого з них, що кияни "жирують". Я кажу: ви вийдіть на вулицю, поспілкуйтеся з людьми. Ціни в Києві вищі, ніж в інших регіонах, вартість життя висока і люди виживають в цих дуже складних умовах. І я можу сказати, що це – бюджет не розвитку, а виживання", - передає слова Кличка офіційний інтернет-портал Київської міської державної адміністрації.

Кличко заявив, що вилучення у Києва 60% податку на доходи фізичних осіб - це ганебна політика.

"..нас ставлять у таку ситуацію, коли мер змушений буде приходити до прем’єра і просити: дайте нам на цей чи інший інфраструктурний об’єкт", - обурився він.

Кличко також прокоментував поширення експерименту з фінансування ремонту доріг на Київ.

"Ми передбачили, що гроші з Київської митниці ми спрямовуватимемо на інфраструктурні об’єкти, на дороги. І це дуже добре. Але сказати, що я задоволений цим бюджетом, то ні", – заявив мер Києва.

Нагадаємо, в ніч на 25 грудня Верховна Рада України ухвалила держбюджет на 2016 рік.

Державний бюджет на 2016 був прийнятий з доходами 595 млрд 081 млн 135,3 тис. грн і витратами 667 млрд 733 млн 507,2 тис. грн.

Повідомлялося також, що Верховна Рада України прийняла рішення про розширення застосування експерименту з фінансування ремонту доріг за рахунок митних платежів на Київ.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: