«Тільки такий вихід». Зеленський вважає, що Росію потрібно покарати за ядерний шантаж

11 травня, 21:20
Президент України Володимир Зеленський (Фото:Ukrainian Presidential Press Service/Handout via REUTERS)

Президент України Володимир Зеленський (Фото:Ukrainian Presidential Press Service/Handout via REUTERS)

Загрози Росії застосувати ядерну зброю мають бути підставою для жорсткої реакції та превентивних санкцій, переконаний президент України Володимир Зеленський.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

«Я вважаю, що мають бути превентивні санкції. Якщо людина говорить про це в медіа, якщо вона публічно говорить і загрожує застосувати ядерну зброю у разі… Далі навіть не цікаво, що ця людина говорить. У випадку чого? Такі ультиматуми зовсім не цікаві. Це свідчить про те, що вже відбулася дискредитація будь-яких домовленостей щодо незастосування ядерної зброї», – повідомив Зеленський під час виступу перед студентами французьких університетів.

Відео дня

Зеленський переконаний, що за цю ситуацію несе відповідальність російський диктатор Володимир Путін. Він також зазначив, що повністю підтримує підхід до необхідності ядерного роззброєння.

«Якщо ми не контролюємо порушення міжнародного права з боку тієї чи іншої ядерної держави, то ми з вами не контролюємо майбутнє, навіть ймовірне застосування тієї чи іншої ядерної зброї. А якщо ми цього не можемо зробити, треба ставити питання про відміну можливості використання певної зброї, про наявність цієї зброї у тієї чи іншої держави. Тільки такий вихід», - наголосив  Зеленський.

Раніше Зеленський не виключив, що кремлівський режим може наважитися реалізувати свої загрози щодо застосування ядерної зброї.

При цьому західні спецслужби не бачать жодних ознак того, що Росія готова застосувати тактичну ядерну зброю проти України чи її союзників.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X