Зеленський: Ми не боїмося говорити про нейтральний статус, але які при цьому будуть гарантії?

25 лютого, 01:11
Володимир Зеленський відреагував на вимоги Росії (Фото:Ukrainian Presidential Press Service/Handout via REUTERS)

Володимир Зеленський відреагував на вимоги Росії (Фото:Ukrainian Presidential Press Service/Handout via REUTERS)

Президент Володимир Зеленський у новому зверненні сказав, що Україна не боїться Росії та не боїться обговорювати гарантії безпеки і нейтральний статус.

«Я запитав сьогодні 27 лідерів Європи, чи буде Україна в НАТО… Усі бояться, не відповідають. А ми нічого не боїмося. Ми не боїмося, захищаючи нашу державу, ми не боїмося Росії, не боїмося говорити про все: про гарантії безпеки для нашої країни, не боїмося говорити про нейтральний статус (адже ми зараз не в НАТО). Але які при цьому будуть гарантії? І найголовніше — які конкретно країни нам їх дадуть?» — заявив глава держави.

Відео дня

Зеленський додав, що говорити про закінчення вторгнення треба, але зараз доля України повністю залежить від нашої армії, сил безпеки, усіх захисників і українського народу, а також від підтримки друзів України.

Раніше прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Володимир Путін «готовий провести переговори» з керівництвом України про її «нейтральний статус» та відмову від розміщення озброєнь. 24 лютого Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X