Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Віце-спікер Ради розкритикувала коштовний подарунок від Насірова до 8 березня

4 березня 2016, 16:43
4176
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд розповіла про подарунок до Міжнародного жіночого дня 8 березня від імені голови Державної фіскальної служби Романа Насірова

У Facebook вона написала, що виявила квіти та листівку загальною вартістю понад 3 тис. грн у приймальні ще у четвер, 3 березня.

Коштовний презент посадовій особі політик назвала "радянською практикою" і закликала викорінювати її зі свідомості держслужбовців.

"Проблема не лише в тому, що це несучасно та неетично, тим більше в умовах війни, але є ще й Закон України Про запобігання корупції, який забороняє мені приймати подарунки, вартість яких перевищує встановлену законом межу", - написала Сироїд.

Вона наголосила, що відповідно до закону маю здати подарунок на зберігання.

"Повідомлення написала, акт підготувала. Чекаю на представника Апарату Верховної Ради для передання Chanel на зберігання", - підсумувала Сироїд.

Нагадаємо, згідно з опитуванням, 57% українців вважає, що 8 березня - це хороший привід зробити приємно близьким жінкам. Разом з тим, 22 % опитаних вважають, що свято важливе, оскільки нагадує про права жінок. Ще 11% респондентів вважають цей день пережитком радянського минулого.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися