Вирок суду Надія Савченко зустріне стоячи і з температурою - Полозов

20 березня 2016, 14:54
1300
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
21 березня українці Надії Савченко в російському суді виголосять вирок, напередодні її стан задовільний, але у неї зафіксований низький тиск і температура, розповів її адвокат Микола Полозов

Напередодні, 18 березня, її відвідали співробітники українського генконсульства в Ростові.

"Вона знаходиться у задовільному стані здоров'я. Звичайно, у неї знижений тиск і температура, але разом з тим вона економить сили", - повідомив Полозов в коментарі телеканалу 112.

За нормами законодавства РФ, підсудний повинен стоячи вислухати вирок суду. Адвокат заявив, що Надія має намір виконати цю норму і вислухати вирок стоячи, у зв'язку з чим зараз вона відпочиває і економить сили.

Нагадаємо, суддя у ростовському Донецьку призначив два дня (21 та 22 березня) на оголошення вироку Надії Савченко. Прокуратура РФ вимагає для неї 23 роки в'язниці за звинуваченням у спробі й умисному вбивстві (яке вчинено на території України). Савченко вивезли в Росію влітку 2014 року, після того як її взяли в полон луганські бойовики.

Напередодні оголошення вироку Савченко в Ростовському аеропорту сталася масштабна авіакатастрофа, що ускладнить приїзд іноземців. Адвокати вже повідомили, що ФСБ відмовила одній групі іноземців на кордоні з РФ, які мали намір бути присутніми при винесенні вироку Савченко.