Відрив Зеленського від Порошенка падає - американське опитування

16 березня 2019, 09:29

За шоумена Володимира Зеленського готові віддати свої голоси 24% виборців, які збираються голосувати, включаючи частину тих, хто ще не визначився, але уподобання яких вдалося оцінити.

Про це свідчать результати опитування міжнародної компанії Greenberg Quinlan Rosner та української InfoSapiens. 

За чинного президента Петра Порошенка готові віддати голоси 20%, за лідера партії Батьківщина Юлію Тимошенко - 13%.

Відео дня

При цьому підтримка Зеленського за місяць знизилася на 4 процентних пункти, Порошенка - зросла на 2 процентних пункти, а Тимошенко - знизилася на 2 процентних пункти.

Лідер партії Опозиційна платформа - За життя Юрій Бойко та лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко набирають по 8%, лідер Радикальної партії Олег Ляшко - 6%.

Опитування було проведене 23 лютого - 4 березня, за три тижні до виборів президента, які відбудуться 31 березня. 

Польовий етап дослідження (інтерв'ю з репрезентативною вибіркою з 1308 респондентів) провела компанія InfoSapiens, а GQR провела обробку та аналіз даних відповідно до своєї методології.

Для обробки даних опитування GQR застосувала власну методологію визначення частки респондентів, які планують голосувати, та аналізу їхніх виборчих уподобань. Частиною цієї методології є визначення ймовірних виборчих уподобань людей, які ще не визначилися зі своїм вибором, але збираються голосувати. 

Статистична похибка вибірки становить: +/- 3,6% для результатів серед респондентів, які збираються голосувати.

Greenberg Quinlan Rosner (GQR) - міжнародна компанія з головним офісом у Вашингтоні, яка займається дослідженнями громадської думки і стратегічним консультуванням у виборчих кампаніях. Компанія працювала на виборах у майже 100 країнах. У нашому регіоні, серед іншого, вона консультувала уряд Мікулаша Дзурінди в Словаччині, президента Грузії Міхеїла Саакашвілі та його партію на їхніх переможних виборах у 2008 і 2010 роках, а також партію Віктора Ющенка Наша Україна на парламентських виборах 2007 року.

Редактор: Інна Семенова
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X