Підтримка України не ослабне після проміжних виборів у США — Резніков

4 листопада 2022, 15:15
Олексій Резніков (Фото:REUTERS/Yves Herman)

Олексій Резніков (Фото:REUTERS/Yves Herman)

Глава Міноборони України Олексій Резніков переконаний, що двопартійна підтримка України збережеться на високому рівні після проміжних виборів у США, які відбудуться 8 листопада.

«Я не переживаю через вибори в США, тому що я неодноразово зустрічався з представниками Сенату та Конгресу, і щоразу делегації були двопартійними. Я спілкуюся на постійній основі з міністром оборони Ллойдом Остін, з його командою. Я чітко розумію, що підтримка Сполучених Штатів залишиться двопартійною та двопалатною також», — сказав Резніков під час брифінгу.

Відео дня

Він наголосив, що у нього є «особисте персональне розуміння та відчуття», що в переважній більшості американці підтримують Україну в цій несправедливій війні.

"І американський народ хоче перемоги України. А американці дуже прагматичні люди, американці люблять перемагати. Вони розуміють, що вони партнерами будуть у цій війні, у перемозі над злом", - додав Резніков.

Він нагадав, що після Мадридського саміту НАТО вважає Росію найбільшою загрозою для Альянсу в найближчі 10 років.

Тому перемога України у війні зменшить цю загрозу для союзниць, вважає український міністр.

«Америка зацікавлена у тому, щоб посилити обороноздатність України заради цієї перемоги. Тому я вірю, що після виборів все залишиться на тому ж високому рівні, а можливо, і покращиться», — підсумував Резніков.

Раніше президент США Джо Байден висловив стурбованість перспективами майбутньої американської допомоги Україні , якщо республіканці отримають контроль над однією чи обома палатами Конгресу США після листопадових виборів.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X