18 листопада 2018, неділя

Вибори в Маріуполі: питання з друком бюлетенів може залишити місто без виборів

2 коментувати
Невизначена ситуація з бюлетенями ускладнює проведення виборів у Маріуполі

Невизначена ситуація з бюлетенями ускладнює проведення виборів у Маріуполі

Маріуполь, як і раніше, залишається однією з найбільш проблемних точок на карті місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня, в неділю

Невирішеним залишається питання з друком бюлетенів для виборів.

Центральна виборча комісія (ЦВК) і Маріупольський міськвиборчком ввечері в п'ятницю, 23 жовтня, прийняли два протилежні рішення.

Так, радник міністра МВС України Зорян Шкіряк повідомив, що Міська виборча комісія Маріуполя проголосувала за виготовлення бюлетенів в іншій друкарні.

При цьому, він зазначив, що для успішного проведення голосування, у разі передруку бюлетенів, залишається не так багато часу.


Міська виборча комісія Маріуполя проголосувала за передрук бюлетнів в іншій типографії. Це добре. Начеб-то компроміс і з...

Posted by Зорян Шкіряк on 23 жовтня 2015 р.


У той же час, через лише кілька годин, ЦВК скасувала рішення Маріупольської міської виборчої комісії про передрук бюлетенів в незалежній друкарні.

Свої рішенням ЦВК зобов'язала комісію отримати вже надруковані бюлетені і використовувати їх на виборах 25 жовтня, - передає Інтерфакс-Україна.

"Передрукування бюлетенів може призвести до виготовлення бюлетенів у кількості понад передбаченої частиною шостою статті 74 виборчого закону, а також спричинить нецільове використання коштів Державного бюджету України", - заявили в ЦВК.

Таким чином, невідомо, чи виконає Маріупольська міська виборча комісія рішення ЦВК і чи пройдуть у нормальному режимі вибори в Маріуполі.

Раніше, 20 жовтня Донецький окружний адміністративний суд визнав законним рішення Маріупольської виборчої комісії про друк бюлетенів у друкарні Приазовського робочого, яка належить компанії бізнесмена Ріната Ахметова.

Нагадаємо, 17 жовтня Маріупольський тервиборчком прийняття рішення друкувати бюлетені до виборів 25 жовтня в друкарні газети Приазовський робочий, яка належить групі Ріната Ахметова СКМ. За це рішення проголосувало сім членів комісії при кворумі 12 осіб.

У ніч перед цим ЦВК змінила склад даної ТВК. Через 18 годин з моменту прийняття рішення було надруковано 250 тис. бюлетенів. До цього члени комісії три дні не могли вирішити, де друкувати бюлетені, що і призвело до зміни комісії.

19 жовтня в Маріуполі активісти заблокували друкарню Приазовського робочого.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: