В Україні стартує ініціатива з реформ щодо зближення України та ЄС

0 коментувати
В Україні стартує ініціатива з реформ щодо зближення України та ЄС
Центр економічної стратегії та Bendukidze Free Market Center запускають спільну ініціативу План дій для України

Як повідомили у ЦЕС, в її рамках створюється комітет, який розробить комплексну програму радикальних реформ, максимально направлену на максимально швидку конвергенцію України з ЄС

До комітету увійдуть директор Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський, співзасновник аналітичного ресурсу VoxUkraine Тимофій Милованов та співзасновник Bendukidze Free Market Center Володимир Федорин. Відповідальний секретар комітету - директор Bendukidze Free Market Center Антон Ященко.

"Як і три роки тому, Україна залишається найбільш корумпованою, найбільш економічно невільною та однією з найбідніших країн Європи. Зусилля, докладені українською владою після перемоги Майдану, виявилися недостатніми. Замість націленості на швидкі зміни взяла гору орієнтація на підтримку status quo. На жаль, нова програма уряду, в якій міститься чимало прогресивних ідей, - це програма точкових змін. Вона оминає багато проблем, вирішення яких вимагає сильної коаліції в парламенті і підтримки у суспільстві. Для того, щоб Україна вийшла на траєкторію швидкого та сталого зростання, запропонованих ідей замало", - сказано у повідомленні.

Члени комітету переконані у тому, що стан справ може змінити лише радикальна зміна порядку денного.

" Для того, щоб у країні з'явилася політична воля, необхідно запропонувати програму швидких і ґрунтовних реформ, що враховує найкращий міжнародний досвід. Ця програма може бути використана новими політичними силами, які поділяють її ідеологію. Наша мета - довести українському суспільству, що успіх можливий, і окреслити шлях, що приведе країну до процвітання", - йдеться у заяві.

Bendukidze Free Market Center - аналітичний центр, створений у 2015 році з метою поширення ідей свободи, відкритого урядування та вільної економіки.

Центр економічної стратегії - незалежний центр досліджень державної політики, завданням якого є підтримка реформ в Україні заради досягнення стійкого економічного зростання.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: