В Офісі президента натякнули меру Чернігова, що місто обійдеться й без нього

3 липня, 08:41
В Офісі президента відреагували на звинувачення мера Чернігова, якого не випустили на конференцію за кордон (Фото:Офіс президента України)

В Офісі президента відреагували на звинувачення мера Чернігова, якого не випустили на конференцію за кордон (Фото:Офіс президента України)

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко у відповідь на скаргу мера Чернігова Владислава Атрошенка про безпідставну заборону на виїзд на конференцію за кордон зазначив, що «деякі мери» можуть позбутися своїх посад.

Про це представник Офісу президента написав у своєму Telegram.

«Мери деяких міст обурюються, що їх не випускають за кордон. По-перше, нагадую для тих, хто забув: в Україні йде війна. Особливо це стосується прикордонних регіонів та тих, що ще зовсім нещодавно були окупованими. Небезпека не минула. Займіться вже громадами, щоб вас нарешті побачили люди, а ви — їх проблеми. Для тих, для кого сигнал не зрозумілий, знайдуться інші шляхи, як допомогти громадам і містам. Без вас», — написав Кирило Тимошенко.

Відео дня

У суботу, 2 липня, мер Чернігова Владислав Атрошенко повідомив, що його вдруге не пропустили за кордон. Він збирався взяти участь у конференції з відновлення України у Швейцарії, запланованій на понеділок, 4 липня.

У рішенні про відмову Атрошенку в перетині держкордону на виїзд з України зазначено, що він не має підстав на перетин кордону згідно з законом Про мобілізацію та не надав відповідних документів. На це Атрошенко відповів, що не погоджується з відмовою і що йому не повідомили її причин, а також прикріпив лист-запрошення на його ім'я на конференцію від посольства Швейцарії в Україні.

Мер Чернігова заявив, що рішення щодо нього про відмову на виїзд нібито ухвалене через «політику» глави ОВА та деяких чиновників Офісу президента. Він додав, що «такі дії чиновників дискредитують Україну і президента».

Перший раз Атрошенка не випустили за кордон 19 червня, коли він їхав до польського Жешува на підписання угоди про партнерство та допомогу Чернігову. Тоді Атрошенко також заявив про «політичну атаку з боку одного з працівників Офісу президента».

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X