В МЗС України прокоментували резолюцію ООН щодо заборони ядерних випробувань

24 вересня 2016, 11:10
971
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Павло Клімкін нагадав про важливість дотримання ядерними державами своїх зобов’язань

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував прийняття Радою безпеки ООН резолюції щодо всеосяжної заборони ядерних випробувань

Як повідомляється на сайті МЗС України, за його словами, ефективні гарантії безпеки неядерним державам є невід'ємним елементом зміцнення ефективності режиму ядерного роззброєння та нерозповсюдження.

"Глава українського зовнішньополітичного відомства поінформував членів РБ ООН про важливість дотримання ядерними державами своїх зобов’язань щодо гарантій безпеки неядерним країнам (т.зв. "негативні гарантії безпеки"), які "є невід’ємним елементом зміцнення ефективності глобального режиму ядерного роззброєння та нерозповсюдження", - заявили в міністерстві.

Раніше НВ повідомляло, що Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію про важливість набуття чинності Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань. У резолюції мітиться заклик до усіх держав не проводити ядерні випробування. "За" резолюцію проголосували 14 членів, в т.ч. Україна, делегація Єгипту утрималась.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект