У Криму спецслужби Росії проводять антитерористичні навчання на тлі мусульманського свята

6 липня 2016, 18:34
163
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: islamreview.ru

Традиційно на свято Ураза-байрам ходять в гості, в Криму ж призначили в цей день антитерористичні навчання, заблокувавши людей

За інформацією глави Центрвиборчкому Курултаю кримських татар Заіра Смедляєва, кримська влада 6 липня перекрила дороги і організували антитерористичні навчання одночасно зі святом Ораза-байрам

Відзначимо, Ораза-байрам - одне з двох головних релігійних свят мусульман, свято закінчення поста в священний місяць Рамадан. Традиційно в цей день кримські татари ходять в гості до друзів і родичів, а також здійснюють релігійну молитву в мечеті.

З анексією Криму Росією в лютому-березні 2014 року влада окупантів почала переслідування кримських татар. Частина Меджлісу виїхала на материкову Україну, в тому числі і його глава Рефат Чубаров.

7 червня Чубаров опублікував список з 18 осіб, яких незаконно утримують російські спецслужби в окупованому Криму. При цьому 17 з них - кримські татари.

Крім того, колишні адвокати Надії Савченко Микола Полозов і Марк Фейгін оголосили про те, що займуться справами кримських татар і старті кампанії # SaveCrimea.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект