В Євросоюзі визнали "видатну роботу" української влади у проведенні реформ - Могерiнi

18 січня 2016, 20:31
1917
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

ЄС закликає Україну не зупинятися на шляху проведення реформ

Рада ЄС на рівні глав МЗС визнала, що українська влада провела "видатну роботу" щодо проведення реформ, а також закликає й надалі продовжувати цей процес

Про це заявила високий представник ЄС з питань зовнішньої політики Федеріка Могерiнi на прес-конференції за підсумками зустрічі глав МЗС ЄС, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми визнаємо – ред.) вражаючу видатну роботу, яку провела українська влада за останні місяці для того, щоб конкретними заходами просунути вперед плани реформ", - сказала Могерiнi.

Вона також підкреслила, що на думку Ради ЄС, реформи в Україні повинні бути продовжені, і що ЄС потрібна більш скоординована підтримка Києва в цілях продовження реформ.

Крім того, Могерiнi додала, що вперше під час обговорення ситуації в Україні Рада ЄС на рівні глав МЗС поставила в центр дискусії не виконання мінських домовленостей, а внутрішні реформи в країні.

"Не в останню чергу у нас була дискусія по Україні, де ми підтвердили нашу повну і єдину підтримку щодо повного виконання мінських домовленостей; однак на цей раз з упором - може бути, вперше з такою ясністю і цілеспрямованістю - не тільки і не стільки на виконанні мінських (домовленостей - ред.), а на процесі реформ всередині України", - зазначила вона.

Нагадаємо, в Центрі європейських досліджень Вілфріда Мартенса назвали головні причини гальмування реформ в Україні.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект