В Держспецзв’язку пояснили свою відмову у видачі атестату проекту е-декларування напередодні дедлайну

13 серпня 2016, 14:49
Для якісного обстеження системи електронного декларування потрібно два місяці, а не два дні. Про це заявив голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України генерал-майор Держспецзв`язку Леонід Євдоченко, повідомляє Українська правда

"Для експертизи такої системи потрібно 2 місяці, а ми працювали дві доби. Тому навіть якщо ті вразливості, що знайдені, будуть вирішені, то казати про готовність системи буде неможливо", - підкреслив Євдоченко щодо захисту даних Реєстру.

Відео дняПередача зауважень експертів Держспецзв’язку розробнику програмного коду та членам Національного агентства з питань запобігання корупції ще не відбулась, однак всі документи передадуть найближчими годинами, зазначив Євдоченко.

Щодо можливої дати отримання атестату відповідності системи е-декларування Євдоченко відмовився уточнити.Нагадаємо, за два дні до старту системи електронного декларування Держспецзв’язку опублікувало рішення про невидачу атестату відповідності.

Серед аргументів відомство привело невідповідність функціоналу реєстру, а також невідповідність вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації в обсязі функцій, передбаченому у технічному завданні на створення цієї системи.

Цей проект входить до переліку умов Євросоюзу для лібералізації візового режиму з Україною.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X