У БПП заявили, що мають намір порушити питання відставки трьох міністрів

1 лютого 2016, 21:06
1869
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фракція БПП хоче підняти питання відставки Авакова, Абромавічуса і Кириленка - Кононенко

Перший заступник голови фракції Блоку Петра Порошенка Ігор Кононенко заявив, що фракція має намір порушити питання про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса та віце-прем'єр-міністра, міністра культури В'ячеслава Кириленка

Таку заяву він зробив після засідання фракції, передає РБК-Україна.

За його словами, фракція вирішила, що питання про недовіру міністрам повинне бути спочатку розглянуте на засіданні профільних комітетів Верховної Ради.

Після цього депутати хочуть заслухати звіти Авакова, Абромавічуса і Кириленка та за їхніми підсумками прийняти рішення.

Раніше ЗМІ повідомили, що фракція Блоку Петра Порошенка Солідарність на засіданні 1 лютого обговорювала питання відставки уряду і визначалася з кандидатами на посади міністрів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк виступить у Верховній Раді зі звітом про роботу уряду не раніше 16 лютого.

Голова парламентської фракції БПП Юрій Луценко заявляв, що від цього виступу залежить його подальше перебування на посаді прем'єра.

Раніше 15 грудня Кабінет міністрів України оприлюднив звіт про свою діяльність за 2015 рік. У звіті, зокрема, містяться оцінки роботи уряду України світовими лідерами та інформація щодо стану виконання програми Уряду.

Перед цим 11 грудня, під час річного звіту прем'єр-міністра Арсенія Яценюка у Верховній Раді сталася бійка. Саме тоді депутат із Блоку Петра Порошенка Олег Барна підійшов до голови уряду і вручив йому букет з чорною жалобною стрічкою, після чого спробував перенести Яценюка від трибуни Ради.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект