В АП шукають заміну Саакашвілі, обговорюються кілька кандидатур - ЗМІ

7 листопада 2016, 20:20
14441
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Обговорюється можливість призначення когось із колишніх голів Одеської ОДА

В Адміністрації президента обговорюють кілька кандидатур на посаду губернатора Одеської області, повідомляє Українська правда з посиланням на близькі до АП джерела

В АП пояснюють, що чітких кандидатур поки немає, але обговорюється можливість призначення когось із колишніх голів Одеської ОДА.

Також на Банковій обговорюють кандидутуру Анатолія Урбанського, який очолює Одеську обласну раду та є членом партії БПП.

Також джерела заперечують можливість призначення на цю посаду близького друга президента Петра Порошенка Ігоря Кононенка.

Кононенко коментарів з цього приводу не дає.

Нагадаємо, у понеділок, 7 листопада, голова Одеської обласної державної адміністрації Михеїл Саакашвілі оголосив про відставку зі свого поста, який обіймав з 30 травня 2015 року. Своє рішення він мотивував тим, що втомився від постійного обману і корупції, в тому числі з боку влади в Києві.

В Адміністрації президента пояснили, що відставка Саакашвілі стане можливою після того, як Кабінет міністрів внесе відповідне подання на розгляд президента. В Уряді відповіли, що готові погодити відставку Саакашвілі, але остаточне рішення прийме глава держави.

Тимчасовим главою Одеської облдержадміністрації стане 27-річна Соломія Бобровська.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект