Коломойський піде на місцеві вибори без Слуг народу, — джерело

15 січня 2020, 17:52

Партії Слуга народу і УКРОП не домовилися про спільний похід на місцеві вибори

Представники партії УКРОП, яку пов'язують з українським олігархом Ігорем Коломойським, збираються самостійно йти на місцеві вибори. Це пов'язано з невдалими переговорами щодо висунення своїх кандидатів від партії Слуга народу (СН).

Відео дня

Про це стало відомо НВ від джерел у правлячій партії.

За словами співрозмовника, в президентській силі, Ігор Палиця, член політради партії УКРОП і нардеп з групи «За майбутнє» намагався досягти угоди про висунення частини місцевих депутатів УКРОПу від партії влади, але отримав відмову. Співрозмовник не уточнив, чим викликане таке рішення.

У свою чергу, Палиця підтвердив НВ, що УКРОП готується до місцевих виборів, але спростував інформацію про переговори з владою. «Ми збираємося йти, тільки не у всіх регіонах. Ще визначимося з областями», - сказав Палиця НВ.

Також співрозмовник в СН повідомив, що політсила ще не розробила чітких критеріїв, як відбирати кандидатів на місцеві вибори.

За одним із сценаріїв, президентська сила може відмовитися від кандидатів, які були представниками місцевої влади, а по іншому - не схвалить висування лише одіозних представників. «Швидше за все, ми розглянемо членів Самопомочі, може і люди з УКРОПу зможуть балотуватися від нашої сили, але в одиничних випадках», - уточнив високопоставлений співрозмовник в СН.

Нагадаємо, що у фракції Слуги народу у Верховній Раді дюжина вихідців з місцевих осередків партії УКРОП.

Згідно із законом, чергові вибори повинні пройти 25 жовтня 2020 року. Але в партії влади раніше повідомляли про готовність провести дострокові місцеві вибори, якщо вдасться раніше закінчити об'єднання громад в сільській місцевості.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X