Поїзди зупинились. Україна обговорить залізничні перевезення в зоні АТО на переговорах в Мінську

22 квітня 2016, 14:03
1143
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сторони будуть обговорювати в Мінську ще одне питання

Питання залізничних перевезень в зоні проведення антитерористичної операції буде винесене на переговори в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську

Таку заяву зробив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, під час зустрічі глави Мініфраструктури з членами Європейської бізнес асоціації представник компанії Метінвест заявив, що з 20 квітня Укрзалізниця перевела диспетчеризацію залізничного руху в зоні АТО з Донецька на підконтрольну Україні територію. Такі дії призвели до припинення руху більше 100 вантажних поїздів.

Разом з тим Омелян підтвердив факт перенесення місця диспетчеризації. За словами міністра, однією з причин є неправомірні вимоги, які регулярно висуваються компаніям з українською реєстрацією на окупованій території.

Між тим у компанії Метінвест олігарха Ріната Ахметова заявили, що через нову систему диспетчеризації сталося припинення залізничного руху з непідконтрольними територіями.

"Вже більше 100 вантажних поїздів простоюють", - сказав представник Метінвесту на зустрічі міністра інфраструктури Володимира Омеляна з членами Європейської бізнес асоціації (ЄБА) у Києві в п'ятницю.

Контактна група по врегулюванню ситуації в Донбасі регулярно збирається в Мінську. На ній піднімаються питання політичного, гуманітарного і соціально-економічного характеру, а також питання обміну заручників.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект