Україна вводить персональні санкції проти Росії за засудження Сенцова і Кольченка

16 вересня 2016, 20:29
Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про запровадження санкцій щодо посадових осіб в РФ, які причетні до незаконного переслідування українців Олега Сенцова та Олександра Кольченка

Про це повідомляється на офіційному сайті секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Зазначається, що обмежувальні заходи будуть запроваджені проти представників правоохоронних та судових органів РФ, які причетні до незаконного затримання та засудження Сенцова і Кольченка.

Відео дня

Також на засіданні було розглянуто питання продовження дії запроваджених РНБО України у вересні 2015 року персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, а також застосування додаткових санкцій стосовно фізичних та юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України.

Нагадаємо, 8 вересня Кабінет міністрів України опублікував розпорядження про пропозицію Ради національної безпеки та оборони щодо продовження терміну дій санкцій проти РФ та розширення санкційного списку юридичних та фізичних осіб з Росії.

Олег Сенцов - український кінорежисер, сценарист і письменник. Навесні 2014 року затриманий російськими окупаційними правоохоронним органами у Криму. Його звинуватили у терористичній діяльності. В серпні 2015 року засуджений на 20 років позбавлення волі.

Олександр Кольченко - український активіст. Заарештований 16 травня 2014 року Федеральною службою безпеки Російської Федерації за звинуваченням у тероризмі. Засуджений до 10 років позбавлення волі.

Україна заявляє про фальсифікації Росією справ проти Сенцова і Кольченка.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X