Україна виконала всі умови щодо безвізового режиму і очікує на 15 грудня фінальний звіт – Яценюк

7 грудня 2015, 13:56
226
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Могерини позитивно оцінила зусилля України на шляху до візової лібералізації

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Україна виконала всі умови ЄС для запровадження безвізового режиму та очікує на 15 грудня фінального рішення Європейської комісії з цього приводу

Про це він повідомив у Брюсселі на спільній прес-конференції з верховним представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки, віце-президентом Європейської комісії Федерікою Могеріні, передає Інтерфакс.

"Ми очікуємо фінального, я підкреслюю - фінального звіту, який буде опублікований 15 грудня. Україна виконала все, що взяла на себе для запровадження безвізового режиму. І ми сподіваємося на позитивне вирішення наших європейських партнерів", - сказав Яценюк.

У свою чергу сама Могеріні також позитивно оцінила зусилля України щодо реалізації необхідних для безвізового режиму реформ.

"Ми вітаємо прогрес, зроблений Україною на шляху лібералізації візового режиму. ЄС також заохочує зусилля української сторони для виконання інших рекомендацій, особливо боротьби з корупцією", - заявила вона.

Нагадаємо, раніше в Єврокомісії відзначили, що звіт про прогрес України в візовій лібералізації виглядає переконливим, проте утрималися від прогнозів результатів його розгляду.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
20 січня, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект