Україна почала безпрецедентну програму реформ, незважаючи на війну - посол Швеції

0 коментувати
Шведський посол зазначає проведення Україною важливих реформ
Фото: Наталія Кравчук / НВ

Шведський посол зазначає проведення Україною важливих реформ

Україна проводить важливі і кардинальні реформи у багатьох ключових сферах: енергетика, місцеве самоврядування і управління державними фінансами, зазначив посол Швеції Андреас фон Бекерат

"Незважаючи на російську агресію, включаючи незаконну анексію Криму і військову операцію в Донбасі, Україна розпочала програму реформ, безпрецедентної за своїм масштабом і амбіціям за всю історію її незалежності. Важливі й кардинальні реформи проводяться в багатьох ключових сферах, таких як енергетика, місцеве самоврядування і управління державними фінансами. Я пишаюся тим, що Швеція є вірним партнером і прихильником України у всіх перерахованих напрямках і особливо у сферах енергоефективності та децентралізації", - сказав дипломат в інтерв'ю НВ.

Він підкреслив, що за багатьма іншими напрямами була проведена значна робота в законодавчому та регуляторному планах.

"Попереду важливе завдання - забезпечення реалізації цих реформ у повному обсязі. Вона принесе конкретні і видимі зміни, як це було з успішно проведеною реформою патрульної поліції в Києві та інших великих містах", - зазначив Бекерат.

Найбільшими викликами найближчих місяців для України він назвав демонстрацію відчутних результатів у сфері боротьби з корупцією та зміцнення верховенства права шляхом проведення всеосяжних змін судової системи, включаючи реформу Генеральної прокуратури і судів.

Відновлення довіри українського народу до судової системи має стати метою цієї реформи, підкреслив Бекерат.

"Тільки по-справжньому незалежна, прозора та ефективна судова система може забезпечити існування правил, які будуть однаковими для усіх, незважаючи на фінансове і політичне становище і вплив", - заявив посол.

Про те, яку оцінку дали Україні за два роки після Майдану посли провідних європейських країн, США і Канади, читайте у свіжому номері журналу Новое Время - №6 від 19 лютого.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: