Україна закликала Німеччину до жорсткішої позиції стосовно Росії

17 серпня 2016, 03:17
834
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: rbc.ua

Український посол висловив сподівання на більш дієву дипломатію та чіткіші слова стосовно провокації Росії в Криму

Посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що Україна закликала федеральний уряд Німеччини зайняти жорсткішу позицію стосовно Росії через конфлікт довкола провокації в анексованого Криму. Про це повідомила DW

"Ми сподіваємося на набагато, набагато чіткіші слова, ми сподіваємося також на більш дієву і більш жорстку дипломатію", - повідомив Мельник.

Посол наголосив, що Росія може завдати військового удару по Україні не тільки з півночі або сходу, але також з півдня, тобто з самого півострова.

До цього посол Мельник додав, що виникнення нового конфлікту буде мати "фатальні наслідки" не тільки для України, але й для усієї Європи.


10 серпня ФСБ Росії звинуватило українських військових у спробі скоїти теракти в окупованому Криму. Причому нібито загинули двоє російських військових. У ФСБ стверджують, що серед схоплених ними українців "один із можливих організаторів терактів" Панов Євген Олександрович.

Повідомлялося також, що Панову будуть обирати запобіжний захід у закритому режимі.

У свою чергу, українські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом викрадення в окупованому Криму Євгена Панова.

11 серпня Порошенко доручив привести у підвищену бойову готовність всі підрозділи в районах адмінкордону з Автономною Республікою Крим та по всій лінії зіткнення в Донбасі.


Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект