Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Україна готується припинити дію ще близько 40 договорів і угод з Росією - Ірина Луценко

7 грудня, 13:29
80
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко

Фото : Ірина Луценко via Facebook

Україна готується до процедури припинення дії близько 40 договорів і угод з Російською Федерацією, повідомила представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко.

"На сьогоднішній день Україна вже припинила дію 48 договорів та інших нормативних документів, про це заявляв і міністр [закордонних справ Павло] Клімкін в своїх інтерв'ю. І на сьогодні готується близько 40 документів, починаючи від договорів двосторонніх, закінчуючи меморандумами, простими міністерськими угодами, для того, щоб припинити їх дію", - сказала вона в ефірі Радіо НВ.

За її словами, зараз "проводиться інвентаризація" 450 документів, що регулюють відносини між Україною і Росією. Водночас вона наголосила, що кожен документ буде аналізуватися на предмет того, чи можна його використовувати в міжнародних інстанціях як доказ порушення Російською Федерацією домовленостей і агресії проти України.

Нагадаємо, що 6 грудня Верховна Рада проголосувала за припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією.

Договір буде припинено на підставі статті 40 документа, згідно з якою до закінчення десятирічного періоду сторона може письмово заявити про своє бажання припинити його дію.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися