Україна досягла значного прогресу. Учасник YES Строуб Телботт оцінив темп реформ

10 вересня 2015, 16:25
525
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Строуб Телботт, колишній заступник держсекретаря США, президент інституту Брукінгса; Стівен Пайфер, колишній посол США в Україні

НВ опитало провідних європейських і американських чиновників, політиків і аналітиків – учасників 12-й щорічній зустрічі YES – як вони оцінюють темпи реформ в Україні

"Україна досягла значного прогресу на шляху реалізації необхідних реформ за останні 18 місяців, незважаючи на те, якими бурхливими вони були. Реформи у фінансовому та енергетичному секторах, а також реформа пенсійної системи важливі і самі по собі, але вони також важливі для продовження підтримки Міжнародного валютного фонду", - вважає Строуб Телботт, колишній заступник держсекретаря США, президент інституту Брукінгса; Стівен Пайфер, колишній посол США в Україні.

Він зазначив, що Україна все ще повинна багато зробити, щоб побудувати нормальну європейську державу. Цей процес ускладнюється тривалою неоголошеною війною в Донбасі.

"Лідери України повинні мати справу з обома проблемами – і з реформами, і з Росією одночасно. У політичного керівництва України зараз довгий список завдань, які належить виконати. Їх реалізація потребує концентрації, рішучості і часу. Забезпечення постійної політичної підтримки у скрутні часи буде ключовим викликом. Але, зберігаючи курс на реформи, Україна зможе встати на шлях до розвитку і успіху, шлях, який такі країни, як Польща, успішно подолали", - сказав Тєлботт.

12-а щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) під назвою В зоні ризику: Як доля нової України впливає на Європу і світ, організований YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, яка відбудеться в Києві 10-12 вересня 2015 р.

На форумі увагу буде зосереджено на питанні, як, спираючись на досвід Революції Гідності, Україна може сприяти забезпеченню світової стабільності та утвердження європейських цінностей в сучасному неспокійному світі, а також пошуку відповідей на виклики, пов'язані з анексією Криму, конфліктом на сході і нагальною потребою у реформуванні фінансового, економічного, судового та сектору безпеки країни.

Цього року на форумі будуть висловлювати свої думки більш 350 світових авторитетів в області політики, економіки, суспільних відносин і медіа.

Щорічний форум YES відкриє президент України Петро Порошенко.

12-я зустріч Ялтинської Європейської Стратегії буде транслюватися на сайті yes-ukraine.org. Також онлайн-трансляція форуму YES буде вестися на сайті НВ.

Повний текст матеріалу читайте в НВ №33 від 11 вересня 2015 року

Головне

Геополітика

Вчора, 03:20

article_img
Трамп може відкласти підвищення мит на товари з Китаю - Bloomberg
Компанії/Ринки

Вчора, 15:18

article_img
Приватбанк виграв суд в Гаазі у справі про "анексію" Росією кримських активів
Події

Вчора, 18:27

article_img
ГПУ прокоментувала розслідування Схем щодо газового бізнесу оточення Порошенка

Вибір редакції

Travel

Вчора, 21:45

article_img
Символізм невірності. Яка легенда оточує унікальний замок Шенборнів на Закарпатті
Події

Вчора, 11:09

article_img
Вакарчук розповів, за якого кандидата голосуватиме на виборах
Гаджети

Вчора, 18:18

article_img
Смішні заголовки, український шоу-біз і меми про літературу. Найвеселіші канали в Telegram - вибір редакції

ТОП 3

Політика

14 лютого, 10:28

article_img
П'ять наймасштабніших схем у сфері державної медицини, які знищила Супрун - розслідування НВ
91059
Політика

14 лютого, 13:29

article_img
Суд дозволив Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я
9123
Політика

14 лютого, 12:51

article_img
Зеленський очолює президентський рейтинг, за ним йдуть Порошенко та Тимошенко - опитування КМІС
4684