Мер не проти. У Вінницькій області депутати міськради дозволили собі виступати російською мовою — ЗМІ

19 лютого 2021, 22:27
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В Ладижинській міськраді Вінницької області внесли зміни до регламента, щоб надати можливість місцевим депутатам виступати російською мовою під час сесій міськради та засідань комісій.

Про це повідомляє Vежа, посилаючись на відповідні документи.

За словами депутата місцевої міськради Андрія Скакодуба, таке рішення прийняли, щоб чинний мер Валерій Коломейцев, який практично не володіє державною мовою, мав «законні» підстави виступати на сесії міськради російською.

Відео дня

В опублікованих документах зазначено, що за відповідні зміни в регламент проголосували майже всі новообрані місцеві депутати, включаючи мера. голоси «проти» дали тільки двоє: Іван Котик і Андрій Скакодуб.

Також з'ясувалося, що відповідні зміни в регламент Ладижинські депутати прийняли ще в минулому році, 19 листопада 2020 року, незабаром після обрання їх на останніх місцевих виборах. Зараз відповідний пункт в регламенті виглядає так:

«Пленарні засідання ради і засідання постійних комісій ради проводяться українською або російською мовами. Діловодство ведеться державною мовою», - йдеться в документі.

Регламент (Фото: Скріншот документа)
Регламент / Фото: Скріншот документа
Хто підписав розпорядження (Фото: Vежа)
Хто підписав розпорядження / Фото: Vежа

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X