Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Rothschild Trust підтверджують підписання документів про передачу Roshen у "сліпий траст" в січні

7 квітня 2016, 12:34
1951
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Rothschild Trust підтверджує підписання трастового договору за часткою Порошенко в компанії Roshen в січні

Фото: Roshen

У компанії Rothschild Trust підтвердили інформацію про те, що угода про призначення Rothschild Trust довіреною особою (trustee) в "сліпий траст" з управління часткою нинішнього президента України Петра Порошенка у кондитерській корпорації Roshen було підписано 14 січня 2016 року

Про це йдеться у відповіді Rothschild Trust на запит Інтерфакс-Україна.

"В результаті 12-місячної підготовки відповідну угоду про довірче управління було укладено 14 січня 2016 року...Угоду було складено у відповідності з міжнародними стандартами передачі політиками активів в траст на час державної служби", – наголошується в повідомленні.Rothschild Trust також уточнює, що, виходячи зі своїх принципів, ніколи не надає коментарі щодо взаємовідносин з клієнтами або окремими особами, проте в даному конкретному випадку вони одержали на це повноваження від свого клієнта.

Раніше, міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) опублікував масштабне розслідування про офшорні компанії, які використовуються впливовими людьми для ухилення від сплати податків. Серед фігурантів офшорного скандалу значаться прізвища 12 діючих і колишніх світових лідерів, бізнесменів і офіційних осіб, у тому числі Порошенко.

Журналісти писали, що Порошенко не передав свої активи в траст всупереч обіцянкам, а створив три офшорні компанії для реструктуризації Roshen. Сам же президент коментуючи інформацію про належні їй офшорних активах заявив, що обійнявши президентську посаду, він відійшов від управління своїми активами.Ситуацію прокоментувала юридична компанія Avellum, яка є радником глави держави і була ним уповноважена підготувати його частку в Roshen для продажу, а в подальшому - для передачі в "сліпий траст". Вона стверджує, що договір "сліпого трасту" вже підписаний, а створення офшорів було єдиним можливим шляхом передачі активів в управління авторитетної міжнародної трастової структури. Будь-які твердження про ухилення від сплати податків є безпідставними, підкреслюють у компанії.

Сам Порошенко заявив, що основною метою заснування офшорної компанії Prime Asset Partners Limited на Британських Віргінських островах було створення спеціального підприємства (SPV) для передачі бізнесу в управління банку Rothschild.

Порошенко уточнив, що угода про передачу його частки у Roshen "сліпий траст" Rothschild вже підписано, і він не може його розірвати до моменту, поки не перестане бути президентом.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися