У пошуках made in Ukraine: Томбінський розповів, що інвестиції, які виділяє Европа Україні - нікому освоювати

9 квітня 2016, 13:58
В Євросоюзі заплановані ряд нових програм для фінансування проектів по самоврядуванню в країні, але їх тут немає кому освоювати, повідомив голова офісу ЄС в Україні Ян Томбінський

"Європейський Союз допомагає Україні засобами, щоб будувати елементи такого самоврядування. Це майже 180 млн євро на доступні програми, які ми запустили за останні 5 років. Плануємо запустити нові програми, але багато коштів так і залишаться у нас, тому що немає українських проектів, на які можна використати ці гроші", - цитує чиновника прес-служба Львівської міськради, де він виступив на місцевому форумі.

Відео дня

Він зазначив, що Україна не потребує нових стабілізаційних фінансових програм, бо ті, що були надані, не використовувалися. У планах Євросоюзу – залучити якомога більше українських експертів для співпраці у форматі ЄС-Україна.

Децентралізація влади та розвиток місцевого самоврядування - ключові вимоги міжнародних партнерів України. Реалізація глобального процесу буде здійснюватися в рамках конституційної реформи, в тому числі і на Донбасі.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X